7MBP50TEA060
Partnumber:
7MBP50TEA060
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
MODULES
Availability:
656 in stock
SKU:
7MBP50TEA060
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 50A