7MBR20SA060-50
Partnumber:
7MBR20SA060-50
Manufacturer:
FUJI ELECTRIC CO LTD
products.category:
MODULES
Availability:
1097 in stock
SKU:
7MBR20SA060-50
Package
TRANS IGBT MODULE N-CH 600V 20A 24-PIN