7MBR50UA-120
Partnumber:
7MBR50UA-120
Manufacturer:
FUJI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 50A 205000mW 24-Pin