7MP05SF-TL-E
Partnumber:
7MP05SF-TL-E
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Trans GP BJT PNP 12V 0.05A 150mW 3-Pin SSFP