7V-12.500MAAV-T
Partnumber:
7V-12.500MAAV-T
Manufacturer:
TXC Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 12.5MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R