800A100JT250XT
Partnumber:
800A100JT250XT
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 250V C0G 5% Pad SMD 125°C Ultra Low ESR T/R