800A101JT250XT4K
Partnumber:
800A101JT250XT4K
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 250V C0G 5% Pad SMD 125°C Ultra Low ESR T/R