800A1R0BT250XT4K
Partnumber:
800A1R0BT250XT4K
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1pF 250V C0G 0.1pF Pad SMD 125°C Ultra Low ESR T/R