800B150FT500XT
Partnumber:
800B150FT500XT
Manufacturer:
American Technical Ceramics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15pF 500V C0G 1% Pad SMD 125°C T/R