800B3R6BT500XT
Partnumber:
800B3R6BT500XT
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.6pF 500V C0G 0.1pF Pad SMD 125°C Ultra Low ESR T/R