800B821KT50XT
Partnumber:
800B821KT50XT
Manufacturer:
Kyocera AVX
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00082uF, Surface Mount, 1111