801H-1C-S-24VDC
Partnumber:
801H-1C-S-24VDC
Manufacturer:
SONG CHUAN PRECISION COMPANY
products.category:
others
Availability:
940 in stock
SKU:
801H-1C-S-24VDC
Package
801H SERIES 10 A SPDT 24 VDC THROUGH HOLE SEALED SURGE CUBE POWER RELAY