Partnumber: 80CPQ020
Manufacturer: VISHAY INTERTECHNOLOGIES
products.category: Diode Dynamics
Availability: 729 in stock
SKU: 80CPQ020
decrease increase
Package DIODE SCHOTTKY 20V 40A 3-PIN(3+TAB) TO-247AC