80CPQ150
Partnumber:
80CPQ150
Manufacturer:
IR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1901 in stock
SKU:
80CPQ150
Package
DIODE SCHOTTKY 150V 80A 3-PIN(3+TAB) TO-247AC