80TXW47MEFC6.3X25
Partnumber:
80TXW47MEFC6.3X25
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 82uF 80V 20% (6.3 X 40mm) Radial 2.5mm 635mA 7000h 105°C