80ZLH1000MEFC18X31.5
Partnumber:
80ZLH1000MEFC18X31.5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 80V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 2470mA 10000h 105°C