80ZLH560MEFC18X20
Partnumber:
80ZLH560MEFC18X20
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 560uF 80V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 1950mA 10000h 105°C Bulk