8250-333K-RC
Partnumber:
8250-333K-RC
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RF Choke Shielded Wirewound 33000uH 10% 79KHz 50Q-Factor Ferrite 0.032A 222Ohm DCR AXL Bag