82PR200K
Partnumber:
82PR200K
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 3.56mm) Pin Thru-Hole Box