8345-C01A-W0M1-DB1B2B-20A
Partnumber:
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-20A
Manufacturer:
E-T-A Circuit Breakers
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 80VDC