888HN-1CH-F-C-12VDC
Partnumber:
888HN-1CH-F-C-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
Relay
Availability:
9000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 17A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT