8930E-030-178MS-F
Partnumber:
8930E-030-178MS-F
Manufacturer:
KEL Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 30 POS 1.27mm Solder ST SMD Pipe