893D107X9016E2TE3
Partnumber:
893D107X9016E2TE3
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 16V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.6 Ohm 125°C Medical T/R