896H-1CH-D1S-12VDC
Partnumber:
896H-1CH-D1S-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 50(NO)/30(NC)A SPDT(30mm 25.8mm) Socket Automotive