896H-1CH-S1-R1-T-12VDC
Partnumber:
896H-1CH-S1-R1-T-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
Relay
Availability:
11200 in stock
Package
Power Relay 12VDC 50(NO)/30(NC)A SPDT(31.3mm 25.8mm) Socket Automotive