897-1AH-C-R1-U03-12VDC
Partnumber:
897-1AH-C-R1-U03-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 70A SPST-NO(25.8x25.8x25)mm Socket