898-3-R680
Partnumber:
898-3-R680
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 2W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Magazine