899-3-R33K
Partnumber:
899-3-R33K
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 33K Ohm 2% 1.8W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Magazine