8AB36-2220-LJ-PP
Partnumber:
8AB36-2220-LJ-PP
Manufacturer:
3M
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Mini-SAS RCP 36 POS 0.8mm Solder RA Thru-Hole 36 Terminal 1 Port Box