8L41-12-001
Partnumber:
8L41-12-001
Manufacturer:
Coto Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
898 in stock
SKU:
8L41-12-001
Package
Reed Relay 12VDC 500Ohm 0.25A SPDT(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry