8L41-24-001
Partnumber:
8L41-24-001
Manufacturer:
Coto Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
9570000 in stock
SKU:
8L41-24-001
Package
Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.25A SPDT(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry