940C10P68K-F
Partnumber:
940C10P68K-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
413000 in stock
SKU:
940C10P68K-F
Package
Cap Film 0.68uF 1000V PP 10% (28 X 34mm) Axial 105°C