Partnumber: 940C8W2P5K-F
products.category: C/R/E
Availability: 1299 in stock
SKU: 940C8W2P5K-F
decrease increase
Package Cap Film 2.5uF 850V PP 10% (34 X 46mm) Axial 105°C