942C12P22K-F
Partnumber:
942C12P22K-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
1581 in stock
SKU:
942C12P22K-F
Package
Cap Film 0.22uF 1200V PP 10% (26.5 X 34mm) Axial 105°C