944U700K122ABM
Partnumber:
944U700K122ABM
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 70uF 1200V PP 10% (84.5 X 51mm) Screw Mount Plastic Can 85°C