98417-G61-16ULF
Partnumber:
98417-G61-16ULF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 16 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Tube