9BMB12P2K01
Partnumber:
9BMB12P2K01
Manufacturer:
SANYO DENKI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
DC Blower Centrifugal Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 56.9CFM 66dB 97.1 X 96.5 X 33mm