9C06031A1002FKPFT
Partnumber:
9C06031A1002FKPFT
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD