9W1TM48P4G01
Partnumber:
9W1TM48P4G01
Manufacturer:
SANYO DENKI
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 48V 36V to 60V 71.7CFM 65dB