A15QS2000-128
Partnumber:
A15QS2000-128
Manufacturer:
Mersen
products.category:
others
Availability:
995 in stock
SKU:
A15QS2000-128
Package
Fuse Protective Fast Acting 2000A 150V Bolt UL