A15QS350-4
Partnumber:
A15QS350-4
Manufacturer:
Mersen
products.category:
others
Availability:
1039 in stock
SKU:
A15QS350-4
Package
Fuse Protective Fast Acting 350A 150V Bolt Tap 10.32 X 38.1mm UL