A3965WV-2P
Partnumber:
A3965WV-2P
Manufacturer:
CJT Changjiang Connectors Co Ltd
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Connectors, Rohs Yes, Active, 7A, 250V, -40℃, 105℃, 10mΩMax., 1500V AC/minute, 3.96mm