A3A-14DA-2SV(71)
Partnumber:
A3A-14DA-2SV(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Socket Strip RCP 14 POS 2mm Solder ST SMD Automotive Bag