A3A-16PA-2SV(71)
Partnumber:
A3A-16PA-2SV(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2mm Solder ST SMD Automotive Tube