A3C-20P-2DSA
Partnumber:
A3C-20P-2DSA
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bag - Bag