A3C-24DA-2DSA(71)
Partnumber:
A3C-24DA-2DSA(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Socket Strip RCP 24 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Automotive Bag