A4BQ1600
Partnumber:
A4BQ1600
Manufacturer:
Mersen/FERRAZ
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Class L Slow Blow Acting 1600A 600V Bolt Tap 76 X 97mm Fiberglass CSA/UL