A50P200-4
Partnumber:
A50P200-4
Manufacturer:
Mersen
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Fuse HRC Very Fast Acting 200A 500V Bolt Down Tap 31 X 54.1mm UL