A700D477M002ATE005
Partnumber:
A700D477M002ATE005
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Organic 470uF 2VDC 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 0.005 Ohm 7100mA 2000h 125°C T/R