A700V106M010ATE055
Partnumber:
A700V106M010ATE055
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 10uF 10VDC 20% (7.3 X 4.3 X 2mm) SMD 0.055 Ohm 2200mA 2000h 125°C T/R